ردیف نام و نام خانوادگی نام استان  سطح  مقام
رتبه اول
1 پریا فلاح خراسان رضوی Elementary B قهرمان قهرمانان
2 امیر محمد محمدیان خوزستان Intermediate A قهرمان قهرمانان

3

سید سوگند ساداتی گلستان Intermediate B قهرمان قهرمانان
4 سجاد روزگاری اردبیل Higher C قهرمان قهرمانان
5 میثاق احمدی تهران Elementary A قهرمان
6 امیر محمد باقری دهبارز هرمزگان Elementary A قهرمان
7 فاطمه ممبنی خوزستان Intermediate A قهرمان
8 سبحان توتونچی آذربایجان شرقی Higher A قهرمان
9 مهیار کیانی خوزستان Higher B قهرمان
10 سارا شاه مرادی تهران Higher C قهرمان
11 حسین عظیمی تهران Elementary A اول
12 پرهام خسرو بیگی تهران Elementary A اول
13 زینب سادات طباطبایی البرز Elementary A اول
14 سارینا ناطقی گیلان Elementary A اول
15 زهرا مغوئی نژاد رفسنجان Elementary A اول
16 محدثه خازنی پور هرمزگان Elementary A اول
17 سپهر صدقی البرز Elementary A اول
18 ریحانه کهوری زاده احمدی هرمزگان Elementary A اول
19 مبینا نوروزی خراسان رضوی Elementary A اول
20 مریم آذر  خراسان رضوی Elementary A اول
21 دینا رودبار رودباری اصفهان Elementary A اول
22 امیر لطفعلی خانی قم Elementary A اول
23 یسرا سلیمانی گلستان Elementary A اول
24 امیر علی اولیایی نژاد گلستان Elementary A اول
25 نگین لطفی اردبیل Elementary A اول
26 محمد مهدی رشید مردان اردبیل Elementary A اول
27 نیایش لویمی منصوری خوزستان Elementary A اول
28 روژان پور شمشیر گر خوزستان Elementary A اول
29 روژین پور شمشیر گر خوزستان Elementary A اول
30 صدرا حسین پور خوزستان Elementary A اول
31 نیلوفر محمدی خوزستان Elementary A اول
32 عطرا عرب تهران Elementary B اول
33 مهزیار رضایی نژاد البرز Elementary B اول
34 نیما کرمی البرز Elementary B اول
35 سمیع صیاد گیلان Elementary B اول
36 سیده ساجده میر باباپور مازندران Elementary B اول
37 ابوالفضل برزنونی نیشابور Elementary B اول
38 آرشام کوشکی خراسان رضوی Elementary B اول
39 آیلین یعقوبی نژاد مرکزی Elementary B اول
40 امیر دهقانی آذربایجان شرقی Elementary B اول
41 طاها حق بین خوزستان Elementary B اول
42 پرستو رسولی واشقانی تهران Intermediate A اول
43 پریا شیخلی البرز Intermediate A اول
44 خاطره خیاط زاده البرز Intermediate A اول
45 مهدی بابائیان فارس Intermediate A اول
46 مهشید غلامانی خراسان شمالی Intermediate A اول
47 کامیار بهرامی خراسان رضوی Intermediate A اول
48 زهرا آقا جانی فارس Intermediate A اول
49 اهورا ابولی قاسم آبادی اصفهان Intermediate A اول
50 زهرا قربانی نیشابور Intermediate A اول
51 فاطمه زهرا جعفری اصفهان Intermediate A اول
52 ترنم ترجمان گیلان Intermediate A اول
53 محمد مهدی نوروزی گلستان Intermediate A اول
54 لاریسا الهامی خوزستان Intermediate A اول
55 حسین اموری اهوازی خوزستان Intermediate A اول
56 اسرا یوسفی گلستان Intermediate A اول
57 امیر عباس سلیمانی نیشابور Intermediate A اول
58 سید مهدی علوی البرز Intermediate B اول
59 مانی پور کاشانی گیلان Intermediate B اول
60 سید حسن سید موسوی نیشابور Intermediate B اول
61 فاطمه نظر طلب گیلان Intermediate B اول
62 آرشا چایچی گیلان Intermediate B اول
63 هدیه نوریان مازندران Intermediate B اول
64 آیلین محمدی اردبیل Intermediate B اول
65 هلیا یزدانی آذربایجان شرقی Intermediate B اول
66 کیمیا مختاریان زنجان Intermediate B اول
67 پارسا فرخی البرز Higher A اول
68 مهدیار رضایی تهران Higher A اول
69 ساغر یگانه خراسان رضوی Higher A اول
70 نیوشا محمد زاده آذربایجان شرقی Higher A اول
71 سعید اسکندری فارس Higher A اول
72 امید توکلی آذربایجان شرقی Higher A اول
73 محمد جواد تاروردی زاده آذربایجان غربی Higher A اول
74 شایان بهاری پور خوزستان Higher B اول
75 دنیا حاتمی آذربایجان شرقی Higher B اول
76 سید امیر حسین عسکری تبار البرز Higher C اول
77 الینا رستمی آذربایجان شرقی Advance اول
78 ناره صیادیان آذربایجان شرقی Advance اول
79 نسترن نصریان تهران Grand Level اول
80 سانای صلاح پور آذربایجان شرقی Grand Level اول
رتبه دوم
1 آیلین باپیروند ایلام Elementary A دوم
2 نیایش کاوری زاده ایلام Elementary A دوم
3 امیر حسین علی نیا گیلان Elementary A دوم
4 محمد امین نوری تهران Elementary A دوم
5 یلدا عطار هرمزگان Elementary A دوم
6 پارسا اسماعیل زاده امیر آباد رفسنجان Elementary A دوم
7 آیدا فغانی نژاد مازندران Elementary A دوم
8 شمین همتی مازندران Elementary A دوم
9 فرهان خادمی مازندران Elementary A دوم
10 امید ثنایی فارس Elementary A دوم
11 هانیه قاسمی زنجان Elementary A دوم
12 نیلوفر وکیلی گلستان Elementary A دوم
13 احسان رستمی زاده خوزستان Elementary A دوم
14 معراج بهوندی خوزستان Elementary A دوم
15 محمد رضا هژوری اردبیل Elementary A دوم
16 مهران جمشیدی خوزستان Elementary A دوم
17 رادمان شفیعی مکوندی خوزستان Elementary A دوم
18 فاطمه شفیعی فارس Elementary A دوم
19 طاها صابریان چهارمحال و بختیاری Intermediate A دوم
20 ملینا مهدی زاده البرز Intermediate A دوم
21 نیکا رستمی البرز Intermediate A دوم
22 فاطمه زهرا محمدبیگی ایلام Intermediate A دوم
23 نازنین میرزایی ایلام Intermediate A دوم
24 هستی زارع پور فارس Intermediate A دوم
25 یگانه حسن زاده خراسان شمالی Intermediate A دوم
26 امیر محمد جعفری گیلان Intermediate A دوم
27 متینه چالاکی مازندران Intermediate A دوم
28 فاطمه زهرا عباسی مازندران Intermediate A دوم
29 ملیکا احمدی اصفهان Intermediate A دوم
30 مانی شریف زاده مرکزی Intermediate A دوم
31 محمد صدرا شیخی مرکزی Intermediate A دوم
32 دینا دوخائی مرکزی Intermediate A دوم
33 امیر رضا شاهنده اردبیل Intermediate A دوم
34 شایان شاه بابائی گلستان Intermediate A دوم
35 امیر محمد رحمتی خوزستان Intermediate A دوم
36 امیر محمد محمدیان راد خوزستان Intermediate A دوم
37 شایان شیرکش خوزستان Intermediate A دوم
38 نیلوفر شهماروند خوزستان Intermediate A دوم
39 سمانه هاشم زاده خوزستان Intermediate A دوم
40 محمدرضا بنابهبهانی خوزستان Intermediate A دوم
41 علی سلیمانی نیشابور Intermediate B دوم
42 ثنا بیرامی البرز Intermediate B دوم
43 آرشام حقیقت راد مازندران Intermediate B دوم
44 پرهام لطفی مازندران Intermediate B دوم
45 ضحی دیهمی آذربایجان شرقی Intermediate B دوم
46 آروین محمدی آذربایجان غربی Intermediate B دوم
47 محمد خادم گلستان Intermediate B دوم
48 وانیا افضلی گلستان Intermediate B دوم
49 سید مریم حسینی گلستان Intermediate B دوم
50 مشکات محمد باقری اردبیل Intermediate B دوم
51 کیمیا محمدی اردبیل Intermediate B دوم
52 عسل نوید بخش اردبیل Intermediate B دوم
53 علیرضا خدا شناس مازندران Higher A دوم
54 هلیا ملکی خوزستان Higher A دوم
55 مشکات خمیسی خوزستان Higher A دوم
56 رادمان یزدان پرست  خوزستان Higher A دوم
57 ثنا فرزام خوزستان Higher A دوم
58 سیده عسل عسکری مازندران Higher B دوم
59 سماء  برهانی البرز Higher C دوم
60 هانیه زند تهران Higher C دوم
61 همتا اسفندیار مازندران Advance دوم
62 طهورا برم مازندران Advance دوم
63 ایلیا منظم تهران Advance دوم
64 هیوا هدایتی تهران Grand Level دوم
رتبه سوم
1 آنیتا مهاجری مرکزی Elementary A سوم
2 پانیذ آب نیکی تهران Elementary B سوم
3 آرتین کوشکی خراسان رضوی Elementary B سوم
4 مروا صفری مازندران Intermediate A سوم
5 آتوسا کاکایی ایلام Intermediate A سوم
6 محمد هادی آزادی اردبیل Intermediate B سوم
7 فاطمه حسن پور مازندران Intermediate B سوم
8 فاطمه نادری مرکزی Intermediate B سوم
9 نیما فتحی خراسان رضوی Intermediate B سوم
10 محمد مهدی عطایی پور تهران Higher A سوم
11 محمد امین تاروردی زاده آذربایجان غربی Higher A سوم
12 سهیل اسکندری فارس Higher A سوم
13 سامان قریشی اردبیل Higher C سوم
14 کسری منتظری تهران Higher C سوم
15 ماهان رمضانی تهران Advance سوم
16 فاطمه مهدی نیا مازندران Advance سوم
17 مهدی بهشتی آذربایجان شرقی Advance سوم

        

در مجموع  با کسب 4 مقام قهرمان بزرگ - 6 مقام قهرمانی ، 70 مقام اول ، 64 مقام دوم و 17 مقام سوم

ایران به مقام اول در مسابقات بین المللی سال 2016 امارات - دبی دست یافت.